Son Dakika

6/recent/ticker-posts

YKS Mobil Soru Bankası Uygulaması Google Playde

YKS Mobil Soru Bankası

Kendime ait olan ve siz değerli öğrencilerin üniversiteye hazırlık yaparken sizlere faydalı olacak bir uygulama geliştirmiştik TYT Asistanı şimdi ise üzerinde 3 aya yakın zaman çalışma yaptığımız YKS  Mobil Soru Bankası sizlere sunmaya karar verdim ve uygulama içerisinde bulunan testler sayesinde üniversite kazanmasınıza  bir nebze olsun yardımcı olacağız.

İndirme Linki : Uygulamayı İndir

YKS Mobil Soru Bankası uygulaması ile YKS sınavına hazırlanırken sadece telefonunuzla istediğiniz yerde soru çözebilir ne kadar  soru çözdüğünüzü görebileceğiniz şekil inde tasarlanmış bir uygulama içerdiği özellikler sayesinde ekstra uygulamalara ihtiyaç duymadan birçok özeliği bir arada bulundurmaktadır. YKS Mobil Soru Bankası Uygulama içerisinde yer alan bazı özellikler şöyledir :


Uygulama Özelikleri


Temel Yeterlilik Testi ve Alan Yeterlilik Testi:

Temel Yeterlilik ve Alan Yeterlilik sınavı için güncel müfredat uygun olarak hazırlanmış 10,25 ve 40 deneme testleri sayesinde kendinizi sınava hazırlayabilir, Sınav sonunda çıkan istatistikler ile kaç doğru kaç yanlış yaptığınızı görebilir, Her giriş yaptığınız akıllı algoritma sayesinde aynı testlerini denk gelmeden soru havuzunda bulunan 10 bine yakın soruları dilediğiniz her yerde çözebilirsiniz.

YKS Geri Sayım: 

Sınav sayacı sayesinde 2021 TYT - AYT sınav tarihini görebilir, bulundukları tarihten sınav gününe kadar kalan süreyi görebilir ve tüm zaman diliminde ne kadarını tamamladığınızı görebilirsiniz.

Çözdüğüm Soruları Sıfırla:

Gün içerisinde çözmüş olduğunuz soruları tek dokunuş sayesinde silebilirsiniz.

Anlık Bildirim Sistemi:

Akıllı algoritma yapısı ile sisteme yeni giriş yapılan testleri anlık bildirim ile sizlere haberdar etmesi bilgilendirmiş oluyor

İndirme Linki : Uygulamayı İndir

Uygulama Görüntüleri

YKS Soru BankasıYKS Soru BankasıYKS Soru Bankası

YKS Soru BankasıYKS Soru BankasıYKS Soru Bankası

YKS Soru Bankası

İndirme Linki : Uygulamayı İndir


Yorum Gönder

0 Yorumlar